O NAS

O nas

Jesteśmy firmą rodzinna, która na rynku istnieje od 1964 roku. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Przyjmujemy zlecenia na pranie od klientów z Oławy i okolic. Gwarantujemy terminowość i konkurencyjne ceny.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Ofertę dopasowujemy do potrzeb klienta. Od rodzaju zlecenia zależy również cena. Przy stałej współpracy ustalane są preferencyjne warunki.

Przy dużych zamówieniach istnieje możliwość uzyskania wysokich rabatów. Zapewniamy bezpłatny transport i wystawiamy faktury vat.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty, cen i ewentualnej współpracy prosimy o kontakt. Jesteśmy o Państwa dyspozycji.

Usługi pralnicze wysokiej jakości

Od początku działalności priorytetem firmy było zapewnienie najwyższego poziomu usług. Firma wyposażona została w najnowocześniejsze urządzenia pralnicze dostępne na rynku, obsługiwane przez wykwalifikowany personel. Do prac wykorzystujemy ekologiczne, antyalergiczne środki piorące. Zachętą dla naszych zleceniodawców są dogodne warunki płatności oraz usługa najwyższej jakości, szybka i rzetelna, z wykorzystaniem własnego transportu.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań pralniczych, które poznaliśmy w ciągu wielu lat naszej pracy. Pranie oraz czyszczenie wykonujemy na podstawie zaleceń producenta tkaniny, sanepidu lub klienta.

Zapraszamy do naszej pralni chemicznej!

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami